top of page
Bez tytułu (800×500 px).png

BazART to cykliczne, autorskie wydarzenie organizowane
przez naszą szkołę.

 

Nasz doroczny szkolny kiermasz to dzień, gdy klasy otwierają swoje świąteczne stoiska, na których rodzice, babcie dziadkowie i przybyli sympatycy naszej szkoły mogą nabyć ich prace - świąteczne upominki i ozdoby. Rodzice zapełniają stoły świątecznymi przysmakami, przy których wspaniale się rozmawia. 

W tym dniu na dzieci czeka dodatkowa atrakcja, w poprzednich latach gościł u nas Teatr Lalek Wszędobylski, organizujemy warsztaty świąteczne lub inne interesujące zajęcia.

Po zmroku zrobiło się jeszcze bardziej klimatycznie, bo nasi muzycy chwytają za instrumenty, wokaliści za mikrofony i rozpoczyna się prawdziwe kolędowanie.

IMG-20211211-WA0001.jpg

PRZYBYWAJCIE!

Przyjdźcie cieszyć się świętami, zatrzymajcie się na chwilę, dajcie się ponieść radości świąt. Ozdoby, stroiki, cudownie pachnące smakołyki, ręcznie wykonane cuda i cudeńka troszkę adrenaliny podczas loterii, jednym słowem - magia
Będzie można odpocząć z kubkiem mikołajowego napoju. Posłuchać świątecznych piosenek, nabyć niebanalne upominki, pobyć w miłym towarzystwie, a może nawet uda się spotkać Mikołaja:)

zapraszamy, Krystyna i Janusz Czachor Collegium Artes

Jeśli jesteś rękodzielnikiem i masz ochotę zaprezentować swoją twórczość na naszym
BazArcie - skontaktuj się z nami : +48 881 601 007

bottom of page