top of page
Bez tytułu (800×500 px).png

BazART to cykliczne, autorskie wydarzenie organizowane
przez naszą szkołę.

 

W okresie przedświątecznym zapraszamy w nasze progi lokalnych rękodzielników, wytwórców i artystów oferujących swoje dzieła, wyroby i prace. Odwiedzający mają okazję nabyć oryginalne upominki i ozdoby, a jednocześnie cieszyć się przedświąteczną atmosferą.

 

Jest to jednak przede wszystkim okazja do prezentacji prac naszych uczniów i ich rodziców i miejsce na ich autorskie przedsięwzięcia handlowe.

 

Każdy ma okazję spróbować swojego szczęścia na loterii fantowej, a całości towarzyszy świąteczna oprawa, muzyka i poczęstunki.

W roku 2022 Bazart wzbogacił się o gościnną wizytę Teatru Lalek "Wszędobylski" ze spektaklem Papuga Króla Heroda, który i wywołał niezliczone salwy śmiechu wśród publiczności.

 

IMG-20211211-WA0001.jpg

PRZYBYWAJCIE!

Przyjdźcie cieszyć się świętami, zatrzymajcie się na chwilę, dajcie się ponieść radości świąt. Ozdoby, stroiki, cudownie pachnące smakołyki, ręcznie wykonane cuda i cudeńka troszkę adrenaliny podczas loterii, jednym słowem - magia
Będzie można odpocząć z kubkiem mikołajowego napoju. Posłuchać świątecznych piosenek, nabyć niebanalne upominki, pobyć w miłym towarzystwie, a może nawet uda się spotkać Mikołaja:)

zapraszamy, Krystyna i Janusz Czachor Collegium Artes

Jeśli jesteś rękodzielnikiem i masz ochotę zaprezentować swoją twórczość na naszym
BazArcie - skontaktuj się z nami : +48 881 601 007

bottom of page